InfoKraków Pawilon Wyspiańskiego Informacja turystyczna

Dane kontaktowe
pl. Wszystkich Świętych 2
12 307 21 13
Godziny otwarcia
zamknięte
01 stycznia - 30 czerwca
pon.-niedz. zamknięte

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z pracami remontowymi przeprowadzanymi wewnątrz Pawilonu Wyspiańskiego od 1 grudnia 2021 roku punkt InfoKraków zawiesza swoją działalność i będzie nieczynny do odwołania.
Z uwagi na prowadzone prace część ekspozycyjna Pawilonu Wyspiańskiego (z witrażami) również nie jest dostępna dla zwiedzających.
Przepraszamy za niedogodności. Będziemy Państwa informować o przyszłych zmianach dotyczących funkcjonowania punktu InfoKraków w Pawilonie Wyspiańskiego.
Zapraszamy do korzystania z usług pozostałych punktów sieci.

Operatorem Miejskiej Sieci Informacji Turystycznej InfoKraków jest Kraków5020 sp. z o.o..

 

Punkt InfoKraków Pawilon Wyspiańskiego mieści się przy placu Wszystkich Świętych 2, w sąsiedztwie Urzędu Miasta (usytuowanego w Pałacu Wielopolskich). Otwarty w 2007 roku w ramach obchodów 750-lecia lokacji miasta Pawilon Wyspiańskiego wyróżnia się unikalną, nowoczesną architekturą w połączeniu z budzącymi zachwyt witrażami według projektów wybitnego krakowskiego artysty Stanisława Wyspiańskiego. W jego klimatyzowanych wnętrzach otrzymają Państwo kompleksową informację na temat atrakcji turystycznych i oferty kulturalnej Krakowa i Małopolski. Zaopatrzyć się u nas można zarówno w darmowe materiały turystyczne, jak i wysokiej jakości przewodniki w przystępnych cenach, pocztówki ze zdjęciami najbardziej urokliwych zakątków miasta, a także unikalne i zabawne pamiątki, związane z Krakowem, jak również z patronem budynku. Prowadzimy także sprzedaż biletów na koncerty i festiwale, których w Krakowie nie brakuje o każdej porze roku. Podczas gdy nasi pracownicy będą pomagać Państwu uatrakcyjnić swój pobyt w stolicy Małopolski, Państwa dzieci znajdą zajęcie w przygotowanym przez nas Kąciku Malucha. Staramy się dbać o wszystkich naszych turystów, również tych najmłodszych, dzięki czemu InfoKraków Pawilon Wyspiańskiego znalazł się na liście Miejsc przyjaznych maluchom.

Punkt jest dostosowany do potrzeb turystów z niepełnosprawnością ruchową.

fot. W. Wandzel dla KBF

Podziel się

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.