InfoKraków ul. Józefa 7 Informacja turystyczna

Dane kontaktowe
ul. Józefa 7
+48 533 834 969
Godziny otwarcia
zamknięte
Dzisiaj otwarte: 9:00-17:00
02 stycznia - 31 grudnia
pon.-niedz. 9:00-17:00

Punkt InfoKraków ul. Józefa 7 zlokalizowany jest w centrum zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Turystom odwiedzającym tę część Krakowa oferujemy kompleksową informację turystyczną (najważniejsze zabytki i godziny otwarcia, szlaki turystyczne Kazimierza, ciekawe miejsca, restauracje) i kulturalną (koncerty muzyki klasycznej, klezmerskiej, przedstawienia teatralne, kluby z muzyką na żywo). Ponadto w naszym punkcie udostępniamy bezpłatne materiały promocyjne dotyczące miasta i województwa małopolskiego oraz prowadzimy sprzedaż wydawnictw (przewodniki, audio-guide’y, mapy), pocztówek, znaczków, biletów na wycieczki zorganizowane.

Punkt jest dostosowany do potrzeb turystów z niepełnosprawnością ruchową. Przed wejściem, w widocznym i osiągalnym z poziomu wózka miejscu, jest zamontowany dzwonek w celu wezwania osoby, która rozłoży szyny najazdowe.

fot. W. Wandzel dla KBF

Podziel się

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.