InfoKraków Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach Informacja turystyczna

Dane kontaktowe
ul. kpt. Medweckiego 1
+ 48 12 354 27 18
Godziny otwarcia
zamknięte
pon.-niedz. zamknięte

Szanowni Państwo,

informujemy, że punkt InfoKraków w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków Airport im. Jana Pawła II zawiesił swoją działalność na sezon zimowy 2020/2021. W hali przylotów został udostępniony kiosk informacyjny, który zapewnia podróżnym dostęp do najpotrzebniejszych informacji turystycznych, transportowych i kulturalnych.

Będziemy Państwa informować o przyszłych zmianach dotyczących funkcjonowania naszego punktu na lotnisku. Tymczasem zapraszamy do korzystania z usług pozostałych punktów InfoKraków.

Operatorem Miejskiej Sieci Informacji Turystycznej InfoKraków jest KBF.

 

Punkt InfoKraków Balice mieści się w hali głównej Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Jest to często miejsce pierwszego kontaktu turystów z Krakowem, zatem to właśnie tu można znaleźć informację, jak najłatwiej dotrzeć do centrum, oraz uzyskać pomoc w znalezieniu noclegu. Nasz punkt zaopatrzony jest w materiały turystyczne, przewodniki, mapy czy Karty Turystyczne, ułatwiające łatwe i przyjemne zapoznanie się z Krakowem oraz województwem małopolskim. Dysponujemy również informacjami o aktualnych wydarzeniach kulturalnych, w których warto uczestniczyć podczas pobytu w Krakowie. Dbamy, aby nic interesującego nie umknęło uwadze przylatujących do naszego miasta turystów.

 

Punkt jest dostosowany do potrzeb turystów z niepełnosprawnością ruchową.

fot. W. Wandzel dla KBF

Podziel się

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.