Miejskie Sudoku Aktualności, Informacje

Macie ochotę na poznanie centrum Krakowa w nieszablonowy sposób? Zwykły spacer to nie to? A może szukacie po prostu czegoś innego? Oto co dla was przygotowaliśmy!

Miejskie Sudoku to gra miejska, której planszą jest krakowskie Stare Miasto. Poprowadzi was ona przez 12 lokalizacji i pokaże najważniejsze zabytki w zupełnie inny sposób. 

Aby wziąć udział w grze wystarczy wydrukować dokument, który znajdziecie pod tym linkiem [KLIK], a następnie przerysować siatkę sudoku na koszulce foliowej i udać się do wybranego punktu InfoKraków, gdzie pokażemy wam, jak dopasować ją do mapy – i już można ruszać w miasto!
Instrukcję gry, zadania, listę lokalizacji, wszelkie wskazówki i podpowiedzi znajdziecie w linku. Czas gry to około 2 godziny, a liczba uczestników jest dowolna. Możecie grać w pojedynkę, parami lub większymi grupami (przy podziale na kilka grup pojawi się motywujący element rywalizacji!).

Oddajemy do waszej dyspozycji także klucz [KLIK], w którym znajdują się odpowiedzi na zadania (nie całego sudoku!). Proponujemy, by wydrukować go razem z pozostałymi materiałami (tylko bez podglądania!) i po wykonaniu wszystkich zadań porównać odpowiedzi.

Dobrej zabawy!

Podziel się

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.