Bezpiecznie na rowerze! Aktualności, Aktualności

Cena

wstęp wolny

Po raz ostatni w tym roku: wspólna edukacyjna wycieczka rowerowa! Na pewno nie będziecie żałować spędzonego czasu. Organizatorzy, czyli Wydział Gospodarki Komunalnej UMK i Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów, zapewnią dużo pożytecznej wiedzy z zakresu podróżowania rowerem po mieście, miłą atmosferę, a przede wszystkim – doskonałe przygotowanie do bezpiecznej i komfortowej samodzielnej jazdy rowerem po Krakowie. Wycieczka odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 listopada.

Przejazd będzie trwać ok. 2 godzin, rozpocznie się o 11.00. Miejsce zbiórki: Mały Rynek, od strony ul. Siennej. Na każdego z uczestników czeka drobny upominek. Wycieczkę poprowadzą członkowie Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Ilość miejsc na wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numer telefonu 12 616 87 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30). Potwierdzeniem zgłoszenia jest informacja zwrotna. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada do godz. 12.00.

W wycieczce mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane – pod warunkiem dostępności miejsc.
Rejestracja i udział w wycieczce oznaczają akceptację regulaminu wycieczki.
Regulamin edukacyjnych wycieczek rowerowych [pdf]

Podziel się

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.