Komunikat w sprawie zwrotu środków za bilety InfoKraków, Aktualności

W związku z odwołaniem lub przełożeniem wielu koncertów i festiwali, spowodowanym sytuacją epidemiologiczną, punkty sieci informacji miejskiej i turystycznej InfoKraków, które pośredniczyły w sprzedaży biletów na te wydarzenia, przeprowadzają obecnie ich zwroty. Informujemy, że liczba rozpoczętych operacji jest duża, dlatego też mogą nastąpić opóźnienia w zwrotach środków dokonanych kartą płatniczą, za co serdecznie przepraszamy. Gwarantujemy, że wszystkie środki zostaną zwrócone, jednak w operacji bierze udział kilka podmiotów jednocześnie (KBF, operator punktów InfoKraków, operator terminali płatniczych oraz banki). Może to wiązać się z wydłużeniem czasu zwrotu środków.

Nadzwyczajna sytuacja, w której wszyscy znaleźliśmy się w ostatnich tygodniach sprawiła, że niektóre z procesów, które zazwyczaj były przeprowadzane niemal natychmiastowo, przedłużyły się, co nie zawsze jest zależne od Krakowskiego Biura Festiwalowego – operatora punktów. Liczymy na zrozumienie oraz prosimy o cierpliwość.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Michałem Zalewskim, rzecznikiem prasowym KBF, pod numerem telefonu: 513 099 671.

Podziel się

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.