Polish Flag
UK Flag Ukraine Flag Germany Flag Spain Flag

InfoKraków Zgody 7

Zgody 7 to kameralna przestrzeń w sercu Nowej Huty, która łączy działalność punktu informacji turystycznej oraz prowadzonej przez naszego partnera księgarni i kawiarni. Zapraszamy po inspiracje turystyczne i literackie, na kawę oraz ciekawe wydarzenia.

Miejsce spotkań Miejsce spotkań

Miejsce spotkań

Informacja turystyczna Informacja turystyczna

Informacja turystyczna

Wydarzenia Wydarzenia

Wydarzenia

Zgody 7 powstało w październiku 2018 r. jako miejsce spotkań dla mieszkańców i turystów. Przychodzą do nas zarówno lokalni bywalcy, jak i goście odwiedzający nasze miasto, rodziny, młodzież i seniorzy. Mamy także kącik dziecięcy dla najmłodszych.


W 2019 r. Zgody 7, a w 2021 r. Cafe NOWA Księgarnia otrzymały certyfikat „Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi” w ramach plebiscytu organizowanego przez Gminę Miejską Kraków.

Gdzie znajduje się nowohucki Pałac Dożów? Czy można zwiedzać owiane legendą schrony? Jakie są najciekawsze atrakcje dzielnicy? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, zajrzyj do nas!


Chętnie podpowiemy, co warto zobaczyć w Nowej Hucie. Otrzymasz tu również bezpłatne mapy i materiały o Krakowie i Małopolsce.

Jak w każdym punkcie InfoKraków, możesz także kupić u nas lokalne wycieczki, transfery, karty turystyczne, mapy i przewodniki oraz starannie wyselekcjonowane pamiątki.

W przestrzeni Zgody 7 wspólnie z Cafe NOWA Księgarnia regularnie organizujemy wydarzenia kulturalne: warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania autorskie, mini wystawy czy kameralne koncerty. Sprawdź aktualny harmonogram.


Plakat

A może tworzysz projekt społeczny i chciałbyś zorganizować jakieś wydarzenie w naszej przestrzeni? Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Dostępność Dostępność

Dostępność

Miejsce przyjazne rowerzystom Miejsce przyjazne rowerzystom

Miejsce przyjazne rowerzystom

Księgarnia i kawiarnia Księgarnia i kawiarnia

Księgarnia i kawiarnia

Przestrzeń Zgody 7 jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. W toalecie dla gości można skorzystać z przewijaka dla dorosłych osób z niepełnosprawnością.


Wraz ze Stowarzyszeniem Dobrze przygotowaliśmy także audiodeskrypcję ścieżek dojścia z przystanków komunikacji miejskiej oraz samego obiektu, co pozwoli na dotarcie i poruszanie się po Zgody 7 osobom z niepełnosprawnością wzroku.


Ścieżka dojścia z przystanków komunikacji miejskiej
Opis obiektu


Należymy do sieci Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR). Jeśli podróżujesz rowerem, znajdziesz u nas:

- bezpłatny parking rowerowy w pobliżu,

- dostępne nieodpłatnie narzędzia do podstawowych napraw rowerów,

- informacje o pobliskich punktach serwisowych i wypożyczalniach,

- bezpłatne mapy i materiały poświęcone turystyce rowerowej.

Więcej informacji o MPR oraz trasach rowerowych w Małopolsce jest dostępnych w serwisie narowery.visitmalopolska.pl

Częścią Zgody 7 jest kameralna księgarnio-kawiarnia prowadzona przez naszego partnera – Cafe NOWA Księgarnia. Pyszna kawa, słodkości i półki wypełnione dobrą literaturą to idealny przepis zarówno na dobrze spędzone popołudnie, jak i na krótką przerwę w zwiedzaniu.


Godziny otwarcia:

poniedziałek – niedziela: 9.00–19.00


Dane kontaktowe:

cafe@nowaksiegarnia.pl

+48 577 946 397

www.nowaksiegarnia.pl


Fot. Robert Stelmach dla Cafe NOWA Księgarnia